Reklam

Spot Reklam

blank

Reklam Filminiz, reklam kuşakları içinde yayınlansın. O an ekran başında olmayanlar, en azından sesini duysun, sesini duyanlar, şöyle bir dönüp baksın istiyorsunuz. Hatta güzel birde jingle yapalım duyanların aklında kalsın.İşte tüm bunların uygulanması için doğru yerdesiniz.

Bant Reklam

blank

Reklamlarınızın, izleyiciler yayının en önemli yerlerinde ekranın belli bir alanında yayınlanmasını istiyorsunuz. Böylece herkes görsün istiyorsunuz. İşte Bant Reklam tam size göre. Ekranın yaklaşık olarak dörtte biri kadar alanda yayınlanır. RTÜK kurulları gereği bir reklam reklam süresi 8 sn’dir.

Advertorial

blank

Markamızı ne bant reklam, ne de spot reklam ile anlatamayız. Biz markamızı şöyle uzun uzun bir program içerisinde anlatalım diyorsanız. 60 sn ve 90 saniyelik advretorial reklam alanlarımız sizlere göre

Ürün Yerleştirme

blank

Ürünleriniz bir program içinde oyuncular veya sunucular tarafından kullanılsın… Yada dizinin içine bir billboard koyalım afişinizide bu billboarda asalım Olmadı, oyuncular direk sizin markanızı kullansın Böylece markanız diziyle, oyuncuyla bütünleşsin. Bunun için doğru yerdesiniz. Tek yapmanız gereken, bize ulaşmak.

Sponsorluk

blank

Her dizinin tartışmasız belli bir izleyici kitlesi vardır. Bu kitle bazen milyonlar, bazen de yüzbinlerle ifade edilir. Diğer bir deyişle ana sponsoru olduğunuz dizinin kitlesi ile sıkı bir bağ kurarsınız ve o izleyici kitlesi sizi asla unutmaz.

Radyo Reklamı

blank

Uluslararası araştırmalara göre; Radyo reklamları markaların satışlarını ciddi bir şekilde arttırıyor. Radyo Kadırga‘ya vereceğiniz 1TL değerindeki reklam size 8TL Kazandırıyor

blank