PAZARTESİ

05:30 KUR’AN ÖĞRENİYORUM

06:00 HATM-İ ŞERİF

07:00 DÜNDEN BUGÜNE HABERLER

08:00 MÜZİK (HÜDAİ AKSU)

08:50 ADRENALİN 1

09:00

09:25 FUTBOL EXTRA (50 GOL)

09:55 MÜZİK (KARADENİZ)

11:00 YABANCI DİZİ (GWANGAETO)

12:00 MİLLETİN EFENDİSİ (YALOVA)

13:00 13 AJANSI

14:00 SHAOLİN EFSANESİ (1.BÖLÜM)

15:00

16:00 TÜRK SİNEMASI (YARALI KURT)

17:30 BELGESEL (GEZDİKÇE GÖRDÜKÇE – ORDU)

18:00 YABANCI DİZİ (KÖLE AVCISI 1 .BÖLÜM)

19:20 MÜZİK (TÜRK SANAT MÜZİĞİ)

20:00 ANA HABER BÜLTENİ

21:00 YABANCI DİZİ (KORKUSUZLAR)

22:30 TÜRK SİNEMASI (DAVARO)

00:00 GECE BÜLTENİ

00:35 YABANCI DİZİ (GWANGAETO + KORKUSUZLAR)

SALI

05:30 KUR’AN ÖĞRENİYORUM

06:00 HATM-İ ŞERİF

07:00 DÜNDEN BUGÜNE HABERLER

07:50

08:50

09:00

09:25

09:55 MÜZİK (KARADENİZ)

11:00 YABANCI DİZİ (GWANGAETO)

12:00 MİLLETİN EFENDİSİ (

13:00  AJANS

14:00 SHAOLİN EFSANESİ (2.BÖLÜM)

15:00

16:00 TÜRK SİNEMASI (

17:30 BELGESEL (GEZDİKÇE GÖRDÜKÇE

18:00 YABANCI DİZİ (KÖLE AVCISI 2.BÖLÜM)

19:20 MÜZİK (TÜRK SANAT MÜZİĞİ)

20:00 ANA HABER BÜLTENİ

21:00 YABANCI DİZİ (KORKUSUZLAR

22:30 TÜRK SİNEMASI (

00:00 GECE BÜLTENİ

00:35 YABANCI DİZİ (GWANGAETO + KORKUSUZLAR)

ÇARŞAMBA

05:30 KUR’AN ÖĞRENİYORUM

06:00 HATM-İ ŞERİF

07:00 DÜNDEN BUGÜNE HABERLER

07:50

08:50

09:00

09:25

09:55 MÜZİK (KARADENİZ)

11:00 YABANCI DİZİ (GWANGAETO)

12:00 MİLLETİN EFENDİSİ (

13:00  AJANS

14:00 SHAOLİN EFSANESİ (2.BÖLÜM)

15:00

16:15 SAĞLIKLI YAŞAM

17:30 BELGESEL (GEZDİKÇE GÖRDÜKÇE

18:00 YABANCI DİZİ (KÖLE AVCISI 2.BÖLÜM)

19:20 MÜZİK (TÜRK SANAT MÜZİĞİ)

20:00 ANA HABER BÜLTENİ

21:00 YABANCI DİZİ (KORKUSUZLAR

22:30 TÜRK SİNEMASI (

00:00 GECE BÜLTENİ

00:35 YABANCI DİZİ (GWANGAETO + KORKUSUZLAR)

PERŞEMBE

05:30 KUR’AN ÖĞRENİYORUM

06:00 HATM-İ ŞERİF

07:00 DÜNDEN BUGÜNE HABERLER

07:50

08:50

09:00

09:25

09:55 MÜZİK (KARADENİZ)

11:00 YABANCI DİZİ (GWANGAETO)

12:00 MİLLETİN EFENDİSİ (

13:00  AJANS

14:00 SHAOLİN EFSANESİ (2.BÖLÜM)

15:00

16:00 TÜRK SİNEMASI (

17:30 BELGESEL (GEZDİKÇE GÖRDÜKÇE

18:00 YABANCI DİZİ (KÖLE AVCISI 2.BÖLÜM)

19:20 MÜZİK (TÜRK SANAT MÜZİĞİ)

20:00 ANA HABER BÜLTENİ

21:00 YABANCI DİZİ (KORKUSUZLAR

22:30 TÜRK SİNEMASI (

00:00 GECE BÜLTENİ

00:35 YABANCI DİZİ (GWANGAETO + KORKUSUZLAR)

CUMA

05:30 KUR’AN ÖĞRENİYORUM

06:00 HATM-İ ŞERİF

07:00 DÜNDEN BUGÜNE HABERLER

07:50

08:50

09:00

09:25

09:55 MÜZİK (KARADENİZ)

11:00 YABANCI DİZİ (GWANGAETO)

12:00 MİLLETİN EFENDİSİ (

13:00  AJANS

14:00 SHAOLİN EFSANESİ (2.BÖLÜM)

15:00

16:00 TÜRK SİNEMASI (

17:30 BELGESEL (GEZDİKÇE GÖRDÜKÇE

18:00 YABANCI DİZİ (KÖLE AVCISI 2.BÖLÜM)

19:20 MÜZİK (TÜRK SANAT MÜZİĞİ)

20:00 ANA HABER BÜLTENİ

21:00 YABANCI DİZİ (KORKUSUZLAR

22:30 TÜRK SİNEMASI (

00:00 GECE BÜLTENİ

00:35 YABANCI DİZİ (GWANGAETO + KORKUSUZLAR)

CUMARTESİ

05:30 KUR’AN ÖĞRENİYORUM

06:00 HATM-İ ŞERİF

07:00 DÜNDEN BUGÜNE HABERLER

07:50

08:50

09:00

09:25

09:55 MÜZİK (KARADENİZ)

11:00 YABANCI DİZİ (GWANGAETO)

12:00 MİLLETİN EFENDİSİ (

13:00  AJANS

14:00 SHAOLİN EFSANESİ (2.BÖLÜM)

15:00

16:00 TÜRK SİNEMASI (

17:30 BELGESEL (GEZDİKÇE GÖRDÜKÇE

18:00 YABANCI DİZİ (KÖLE AVCISI 2.BÖLÜM)

19:20 MÜZİK (TÜRK SANAT MÜZİĞİ)

20:00 ANA HABER BÜLTENİ

21:00 YABANCI DİZİ (KORKUSUZLAR

22:30 TÜRK SİNEMASI (

00:00 GECE BÜLTENİ

00:35 YABANCI DİZİ (GWANGAETO + KORKUSUZLAR)

PAZAR

05:30 KUR’AN ÖĞRENİYORUM

06:00 HATM-İ ŞERİF

07:00 DÜNDEN BUGÜNE HABERLER

07:50

08:50

09:00

09:25

09:55 MÜZİK (KARADENİZ)

11:00 GÜNCEL EĞİTİM (GENÇ FİKİRLER)

12:00 MİLLETİN EFENDİSİ (

13:00  AJANS

14:00 SHAOLİN EFSANESİ (2.BÖLÜM)

15:00

16:00 TÜRK SİNEMASI (

17:30 BELGESEL (GEZDİKÇE GÖRDÜKÇE

18:00 YABANCI DİZİ (KÖLE AVCISI 2.BÖLÜM)

19:20 MÜZİK (TÜRK SANAT MÜZİĞİ)

20:00 ANA HABER BÜLTENİ

21:00 YABANCI DİZİ (KORKUSUZLAR

22:30 TÜRK SİNEMASI (

00:00 GECE BÜLTENİ

00:35 YABANCI DİZİ (GWANGAETO + KORKUSUZLAR)