PAZARTESİ

05:30 KUR’AN ÖĞRENİYORUM

06:00 HATM-İ ŞERİF

07:00 DÜNDEN BUGÜNE HABERLER

08:00 MÜZİK (HÜDAİ AKSU)

08:50 ADRENALİN 1

09:00 BLUE REEF 1

09:25 FUTBOL EXTRA (50 GOL)

09:55 MÜZİK (KARADENİZ)

11:00 YABANCI DİZİ (GWANGAETO)

12:00 MİLLETİN EFENDİSİ (YALOVA)

13:00 13 AJANSI

14:00 SHAOLİN EFSANESİ (1.BÖLÜM)

15:00

16:00 TÜRK SİNEMASI (YARALI KURT)

17:30 BELGESEL (GEZDİKÇE GÖRDÜKÇE – ORDU)

18:00 YABANCI DİZİ (KÖLE AVCISI 1 .BÖLÜM)

19:20 MÜZİK (TÜRK SANAT MÜZİĞİ)

20:00 ANA HABER BÜLTENİ

21:00 YABANCI DİZİ (KORKUSUZLAR)

22:30 TÜRK SİNEMASI (BABA KARTAL)

00:00 GECE BÜLTENİ

00:35 YABANCI DİZİ (GWANGAETO + KORKUSUZLAR)

SALI

05:30 KUR’AN ÖĞRENİYORUM

06:00 HATM-İ ŞERİF

07:00 DÜNDEN BUGÜNE HABERLER

08:00 MÜZİK

08:50 ADRENALİN 2

09:00 BLUE REEF 2

09:25 FUTBOL EXTRA

09:55 MÜZİK (KARADENİZ)

11:00 YABANCI DİZİ (GWANGAETO)

12:00 MİLLETİN EFENDİSİ (ARICILIK)

13:00  AJANS

14:00 SHAOLİN EFSANESİ (2.BÖLÜM)

15:00

16:00 TÜRK SİNEMASI (DİYET)

17:30 BELGESEL (GEZDİKÇE GÖRDÜKÇE TOKAT)

18:00 YABANCI DİZİ (KÖLE AVCISI 2.BÖLÜM)

19:20 MÜZİK (TÜRK SANAT MÜZİĞİ)

20:00 ANA HABER BÜLTENİ

21:00 YABANCI DİZİ (KORKUSUZLAR

22:30 TÜRK SİNEMASI (DELİ YUSUF)

00:00 GECE BÜLTENİ

00:35 YABANCI DİZİ (GWANGAETO + KORKUSUZLAR)

ÇARŞAMBA

05:30 KUR’AN ÖĞRENİYORUM

06:00 HATM-İ ŞERİF

07:00 DÜNDEN BUGÜNE HABERLER

08:00 MÜZİK

08:50 ADRENALİN 3

09:00 BLUE REEF 3

09:25 FUTBOL EXTRA

09:55 MÜZİK (KARADENİZ)

11:00 YABANCI DİZİ (GWANGAETO)

12:00 MİLLETİN EFENDİSİ (TOHUMCULUK)

13:00  AJANS

14:00 SHAOLİN EFSANESİ (3.BÖLÜM)

15:00

16:00 TÜRK SİNEMASI (VEFASIZ)

17:30 BELGESEL (GEZDİKÇE GÖRDÜKÇE ARTVİN)

18:00 YABANCI DİZİ (KÖLE AVCISI 2.BÖLÜM)

19:20 MÜZİK (TÜRK SANAT MÜZİĞİ)

20:00 ANA HABER BÜLTENİ

21:00 YABANCI DİZİ (KORKUSUZLAR

22:30 TÜRK SİNEMASI (CAFER’İN ÇİLESİ)

00:00 GECE BÜLTENİ

00:35 YABANCI DİZİ (GWANGAETO + KORKUSUZLAR)

PERŞEMBE

05:30 KUR’AN ÖĞRENİYORUM

06:00 HATM-İ ŞERİF

07:00 DÜNDEN BUGÜNE HABERLER

08:00 MÜZİK

08:50 ADRENALİN 4

09:00 BLUE REEF 4

09:25 FUTBOL EXTRA

09:55 MÜZİK (KARADENİZ)

11:00 YABANCI DİZİ (GWANGAETO)

12:00 MİLLETİN EFENDİSİ (KEMALPAŞA)

13:00  AJANS

14:00 SHAOLİN EFSANESİ (4.BÖLÜM)

15:00

16:00 TÜRK SİNEMASI (BEŞ MİLYONCUK BORÇ VERİR MİSİN?)

17:30 BELGESEL (GEZDİKÇE GÖRDÜKÇE RİZE)

18:00 YABANCI DİZİ (KÖLE AVCISI 2.BÖLÜM)

19:20 MÜZİK (TÜRK SANAT MÜZİĞİ)

20:00 ANA HABER BÜLTENİ

21:00 YABANCI DİZİ (KORKUSUZLAR

22:30 TÜRK SİNEMASI (BÜTÜN ANNELER MELEKTİR)

00:00 GECE BÜLTENİ

00:35 YABANCI DİZİ (GWANGAETO + KORKUSUZLAR)

CUMA

05:30 KUR’AN ÖĞRENİYORUM

06:00 HATM-İ ŞERİF

07:00 DÜNDEN BUGÜNE HABERLER

08:00 MÜZİK

08:50 ADRENALİN 5

09:00 BLUE REEF 5

09:25 FUTBOL EXTRA

09:55 MÜZİK (KARADENİZ)

11:00 YABANCI DİZİ (GWANGAETO)

12:00 MİLLETİN EFENDİSİ (TURGUTLU)

13:00  AJANS

14:00 SHAOLİN EFSANESİ (5.BÖLÜM)

15:00

16:00 TÜRK SİNEMASI (HIÇKIRIK)

17:30 BELGESEL (GEZDİKÇE GÖRDÜKÇE GÜMÜŞHANE)

18:00 YABANCI DİZİ (KÖLE AVCISI 2.BÖLÜM)

19:20 MÜZİK (TÜRK SANAT MÜZİĞİ)

20:00 ANA HABER BÜLTENİ

21:00 YABANCI DİZİ (KORKUSUZLAR

22:30 TÜRK SİNEMASI (TUZAK)

00:00 GECE BÜLTENİ

00:35 YABANCI DİZİ (GWANGAETO + KORKUSUZLAR)

CUMARTESİ

05:30 KUR’AN ÖĞRENİYORUM

06:00 HATM-İ ŞERİF

07:00 DÜNDEN BUGÜNE HABERLER

08:00 MÜZİK

08:50 ADRENALİN 6

09:00 BLUE REEF 6

09:25 FUTBOL EXTRA

09:55 MÜZİK (KARADENİZ)

11:00 YABANCI DİZİ (GWANGAETO)

12:00 MİLLETİN EFENDİSİ (KARABAĞLAR)

13:00  AJANS

14:00 SHAOLİN EFSANESİ (6.BÖLÜM)

15:00

16:00 TÜRK SİNEMASI (GÜÇLÜLERİN DÜNYASI)

17:30 BELGESEL (GEZDİKÇE GÖRDÜKÇE BAYBURT)

18:00 YABANCI DİZİ (KÖLE AVCISI 2.BÖLÜM)

19:20 MÜZİK (TÜRK SANAT MÜZİĞİ)

20:00 ANA HABER BÜLTENİ

21:00 YABANCI DİZİ (KORKUSUZLAR

22:30 TÜRK SİNEMASI (HER GÖNÜLDE BİR ASLAN YATAR)

00:00 GECE BÜLTENİ

00:35 YABANCI DİZİ (GWANGAETO + KORKUSUZLAR)

PAZAR

05:30 KUR’AN ÖĞRENİYORUM

06:00 HATM-İ ŞERİF

07:00 DÜNDEN BUGÜNE HABERLER

08:00 MÜZİK

08:50 ADRENALİN 7

09:00 BLUE REEF 7

09:25 FUTBOL EXTRA

09:55 MÜZİK (KARADENİZ)

11:00 GÜNCEL EĞİTİM (GENÇ FİKİRLER)

12:00 MİLLETİN EFENDİSİ (ÖZEL)

13:00  AJANS

14:00 SHAOLİN EFSANESİ (7.BÖLÜM)

15:00

16:00 TÜRK SİNEMASI (ASLAN BACANAK)

17:30 BELGESEL (GEZDİKÇE GÖRDÜKÇE GİRESUN)

18:00 YABANCI DİZİ (KÖLE AVCISI 2.BÖLÜM)

19:20 MÜZİK (TÜRK SANAT MÜZİĞİ)

20:00 ANA HABER BÜLTENİ

21:00 YABANCI DİZİ (KORKUSUZLAR

22:30 TÜRK SİNEMASI (KADERİMİN OYUNU)

00:00 GECE BÜLTENİ

00:35 YABANCI DİZİ (GWANGAETO + KORKUSUZLAR)