Sıkça Sorulan Sorular

Programları ve/veya Canlı Yayınları İzlerken sorun yaşıyorum!

Kadirga.com.tr’deki Dizileri, Programları, Televizyonları ve Radyoları dinleyebilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Flash Player ve programının yüklü olması gerekiyor. Bu nedenle sisteminizde bu programın yüklü olduğundan emin olmalısınız. Eğer sisteminizde yüklü olan Adobe Flash Player ile ilgili problemler yaşadığınızı düşünüyorsanız, bu konuda Adobe’nin yardım sayfalarına başvurabilirsiniz.

Ayrıca bilgisayarınızda herhangi bir yayını dinleyebilmek için bilgisayarınızın bir ses kartının olması ve ses ayarlarınızın açık olması gerektiğini lütfen unutmayınız.

Eğer Firewall yada Proxy server aracılığı ile internete bağlanıyorsanız, TCP 1755 portunun açık olması gerekiyor. Genellikle Firewall ya da Proxy server kullanımı işyerlerine özgü olduğundan bu işlemi bağlı bununduğunuz iş yerinin bilgi işlem servisinden açtırabilirsiniz.

Ayrıca internet bağlantınızdan kaynaklanan problemler olabilir. Bu nedenle yayınlarımızı daha rahat izleyebilmeniz ve dinleyebilmeniz için Internet Explorer kulanılmasını tavsiye ediyoruz. Yayınlarımız izlendiği veya dinlendiği sırada download işlemi gerçekleştiriyorsanız yayınlarda kesintiler olabileceğini de lütfen unutmayınız.

Son olarak, İnternet bağlantı hızınız düşükse yayınlarımızda kesintilerle karşılaşabilirsiniz.

Yukarıda belirtilen noktaları kontrol etmenize rağmen hala yayınları dinleyemiyorsanız lütfen Dilek ve Şikayet Formumuzu doldurunuz:

Dilek ve Şikayet Formu sisteminizi daha iyi tanımamızı sağlayacak ayrıca size daha kolay ulaşmamızı sağlayacak bazı bilgiler içermektedir. Bu bilgiler ışığında probleminizi daha hızlı çözebilecek ve size daha kolay yardımcı olabileceğiz.

Bu noktaların dışında kadirga.com.tr ile ilgili herhangi bir öneriniz, eleştiriniz ya da sorununuz olursa bize
e-posta atabilir ya da 0 462 326 31 30 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

radyokadirgareklam reklamsponsor kadirgaip